×

Bireysel Sonuç Sorgulama

×
Diğer Sonuçlarınız
Sonuç

Hakkımızda

Sağlıklı Yarınlar İçin

Ege'nin incisi İzmir'de, çeyrek asırdır sektörünün referans noktası olarak hizmet veren Talatpaşa Laboratuvarlar Grubu, hasta odaklı hizmet sunmayı kendine ilke edinmiştir.

1996 yılında faaliyetlerine İzmir’de başlayan Talatpaşa Laboratuvarlar Grubu, 5 farklı şube ile bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek, teknolojik altyapısı, konusunda uzman güler yüzlü sağlık kadrosu ile etik ilkelerden ödün vermeden hizmet sunmaktadır.

Bebek ve Çocuk Dostu bir laboratuvar olan Talatpaşa Laboratuvarlar Grubu laboratuvar hizmetlerini, yerinde numune alma hizmeti ile ev ve iş yerlerine taşıyarak sektöre değer katan avantaj ve çözümler sağlamaktadır.

Test Sonuçlarının Değerlendirilmesi

Test sonuçlarının değerlendirilmesinde hastanın bulunduğu yaş ve cinsiyet grubu temel alınmaktadır. Toplumumuza özel belirlenmiş değerler, referans aralığı olarak kabul edilmektedir. Yapılan tetkiklerin sonuçlarının en etkili şekilde değerlendirilmesi, kişinin rutin yaptırdığı testlerin sonuçlarının karşılaştırılması ile elde edilmektedir. Bu yüzden hastanın testleri var ise bir önceki sonuçla birlikte rapor edilmektedir.

Test Sonuçlarına Erişim

Test sonuçları sizlere belirtilen sürelerde gerekli KVKK aşamaları sağlanarak, hekiminizin de uzaktan erişim sağlayabileceği online platformdan sunulmaktadır. Bunun yanı sıra test sonuçlarınızı laboratuvarımızdan basılı olarak alabilirsiniz.

Talatpaşa Laboratuvarlar Grubu, modern ve teknolojik alt yapısı, kalite yönetim sistemi anlayışıyla güvenilir ve hızlı sonuçlar adına varlığını ve gelişimini sürdürmeye devam etmektedir.

Whatsapp iletişim hatları fiyat alma ve yerinde hizmet, hafta içi 08:00 / 20:00 hafta sonu 08:00 / 19:00 arası hizmet vermektedir.

© Talatpasatip.com. Tüm Hakları Saklıdır.