×

Bireysel Sonuç Sorgulama

×
Diğer Sonuçlarınız
Sonuç

Değerlerimiz

Disiplin

Sağlık sektörünün hata kabul etmediğinin bilincinde olarak, disiplinli olmanın önemini biliriz. Bizim için vazgeçilmez olan disiplin değerimiz sayesinde başarılarımızı sürdürülebilir kılar ve vizyonumuz doğrultusunda emin adımlarla ilerleriz.

Dürüstlük

Gerek ekip içinde birbirimizle, gerekse hastalarımızla olan iletişimizde güven ortamını oluşturmamızda dürüstlük değerimiz çok önemli katkı sağlar, markamız için vazgeçilmez bir unsurdur.

Güvenilirlik

Hastalarımızın bize hızlı ve doğru sonuca ulaşma konusunda güvendiğini bilir ve bu güvenilirliği sürdürmek adına tüm süreçlerimizi ve çalışma sistemimizi korumaya ve sürekli geliştirmeye özen gösteririz.

Kalite

Üst düzey hasta memnuniyeti vizyonumuza ulaşma kararlılığımız doğrultusunda, iç ve dış kalite kontrol süreçlerine azami önem verir, bağımsız dış kurumlar tarafından periyodik olarak denetleniriz.

Memnuniyet

Çalışan ve hasta memnuniyetinin bir bütün olduğunu bilir, kurum içi süreçlerimizi buna göre organize eder, memnuniyetin sadakatin bir önceki aşaması olduğunu biliriz.

Mükemmellik

Her geçen gün adım adım mükemmele ulaşma yolunda kendimizi geliştirir ve güncelleriz, Referans laboratuvar olma vizyonumuza doğru yolculuğumuz mükemmele ulaşma tutkumuz sayesinde devam eder.

Yenilikçilik

İç süreçlerimizde ve hizmet süreçlerimizde her zaman güncel uygulamaları odağımıza alır, hızla öğrenir ve hayata geçiririz. Sektörümüzde her zaman yenilikçi uygulamaların öncüsüyüzdür. (ilklerle anılırız.)

Whatsapp iletişim hatları fiyat alma ve yerinde hizmet, hafta içi 08:00 / 20:00 hafta sonu 08:00 / 19:00 arası hizmet vermektedir.

© Talatpasatip.com. Tüm Hakları Saklıdır.