Hakkımızda

1996 yılından bu yana doktor muayenehanelerinin yoğun olduğu Alsancak Talatpaşa Bulvarı’nda hizmet vermekte olan laboratuvarımız , 2016 yılında Alsancak Atatürk Kapalı Spor Salonu karşısında  ikinci şubemiz ile, 2018 yılının Mayıs ayında Karşıyaka Mavişehir’de  3. Şubemiz ile büyümeye ve kaliteli hizmet anlayışını yaymaya devam ediyor.

Üç şubemiz ile değişen teknolojiyi ve bilimsel gelişmeleri yakından takip ederek,  güncel tıbbi cihaz donanımlarımız, konusunda uzman güler yüzlü kadromuz ile etik ilkelerden ödün vermeden doğru, güvenilir ve hızlı sonuç üreten tanı merkezi olmayı ilke edindik.

Kurumsal olarak 200’e yakın muayenehaneye hizmet vermekte olan özel  laboratuvarımızda, Hormon, Biyokimya, Seroloji, Mikrobiyoloji, Real Time PCR testleri, Alerji testleri, Gıda duyarlılığı testleri ve Fetal DNA testleri, AMH testi, Vitamin testleri, Gonore testi, Cinsel yolla bulaşan hastalıklara yönelik testler, HIV testi gibi birçok testi çalışmaktayız.. 

Bebek ve çocuk dostu bir laboratuvar olmayı kendimize  ilke edinmiş bir laboratuvar olarak,  bebek ve çocuk kan almada özel eğitimli, deneyimli uzman kadromuz ile ailelerin yanında yer almaktayız.

Ayrıca yoğun iş temposundan, günlük hayattaki işlerden ya da çeşitli sağlık sebeplerinden dolayı laboratuvara numune vermeye gelemeyen hastalarımıza, haftanın 6 (altı) günü evde veya iş yerinde kan alma hizmeti sunmaktayız.

Talatpaşa Tıp Laboratuvarı olarak 3. şubemiz ile  Karşıyaka bölgesinde hasta odaklı hızlı ve doğru sonuç üreten laboratuvar olmayı amaçladık. Hedefimiz hastalarımıza hijyenik, şık, temiz bir ortamda ve donanımlı personellerimiz ile hizmet vermektir.

TEST SONUÇLARININ DEĞERLENDİRİLMESİ

Test sonuçlarının değerlendirilmesinde hastanın bulunduğu yaş ve cinsiyet grubu temel alınmaktadır. Toplumumuza özel belirlenmiş değerler, referans aralığı olarak kabul edilmektedir. Yapılan tetkiklerin sonuçlarının en etkili şekilde değerlendirilmesi, kişinin rutin yaptırdığı testlerin sonuçlarının karşılaştırılması ile elde edilmektedir. Bu yüzden hastanın testleri var ise bir önceki sonuçla birlikte rapor edilmektedir.

TEST SONUÇLARINA ERİŞİM

Test sonuçları size belirtilen süre sonunda laboratuvarımızdan kâğıt olarak alınabilmekte ve hekiminize iletilmektedir. Bunun yanı sıra test sonuçları, istenildiği takdirde mail olarak kişiye iletilebilir veya sitemizden sonuçlarınıza ulaşabilirsiniz.

Şubelerimiz;

İzmir'de bulunan Talatpaşa Tıp Laboratuvarının 3 farklı şubesi bulunmaktadır. 

İzmir Talatpaşa Laboratuvar :

Talatpaşa Tıp Laboratuvarı, İzmir Talatpaşa Şubesi / 0 232 422 68 75

Talatpaşa Bulvarı No: 61 D: 2 Alsancak - Konak - İZMİR

İzmir Alsancak Laboratuvar:

Talatpaşa Tıp Laboratuvarı, İzmir Alsancak Şubesi / 0 232 464 88 88

Mimar Sinan Mah. 1394 Sokak No:15 D:2 Alsancak - Konak -İZMİR

İzmir Karşıyaka Laboratuvar:

Talatpaşa Tıp Laboratuvarı, İzmir karşıyaka  Şubesi / 0232 404 0 555

Yalı Mah. 6523 Sok. Park Yaşam Ofisleri No: 32 / B Kat: 4 Daire: 417 Karşıyaka / İZMİR 

İzmir'de bulunan Talatpaşa Tıp Laboratuvarı evde ve işyerinde kan alma hizmeti de sunmaktadır. Evde kan alma hizmetimizden yararlanmak için şubelerimizi arayabilir veya iletişim formunu doldurarak randevu alabilirsiniz. İzmir laboratuvar hizmetlerinden evde ve işyerinizde yararlanmak için 1 gün önce randevu almanız yeterlidir.