Basında Biz

TALATPAŞA TIP LABORATUVARI 23'ÜNCÜ YILINI KUTLADI

1996 yılından beri İzmir’in kalbi Alsancak’ta, Talatpaşa Bulvarı’nda aralıksız hizmet veren Talatpaşa Tıp Laboratuvarı 23’üncü kuruluş yıldönümünü kutladı. Alsancak La Cigale’de düzenlenen kuruluş yıldönümü yemeğine Talatpaşa tıp Labortuvarı çalışanları yanı sıra İzmir tıp camiasının önde gelen hekimleri de katıldı. 

Kutlama esnasında konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Uzm. Dr. Serdar Seven, 2016 yılı itibari ile ikinci şubelerini Alsancak Atatürk Kapalı Spor Salonu karşısında açtıklarını belirtti. Dr. Seven, Mavişehir Park Yaşam ofislerinde üçüncü şubelerini açtıklarını da hatırlatarak İzmir’in her bölgesinden kolay ve hızlı ulaşım imkanlarıyla hizmet verdiklerini söyledi.  Hedeflerinin hasta odaklı çalışan, hızlı ve doğru sonuç vermeyi ilke edinmiş laboratuvarlar zinciri oluşturmak olduğunu belirten  Dr. Seven, “Bu yolda bize destek veren tüm hekim ve hastalarımıza teşekkür ediyoruz. Bölgede lider bir kuruluş olmak yolunda hızla ilerliyoruz.” dedi. 

Tıbbi Koordinatör Uzm. Dr. Özlem Günay ise amaçlarının bölgede aranan, referans laboratuvar olmak olduğunu belirtti. Dr. Günay hasta memnuniyetini üst düzeyde tutmak için hiç durmadan çalıştıklarını ifade etti. 250’nin üzerinde muayenehane ve sağlık kuruluşuna hizmet verdiklerini söyleyen Dr. Günay, hedeflerinin yüzde yüz memnuniyet oranını yakalamak olduğunu söyledi. 

Nurhan Damcıoğlu’ndan KANTO

Talatpaşa Tıp Laboratuvarı’nın davetlisi olarak geceye katılan Kanto’nun yaşayan efsanesi Nurhan Damcıoğlu istekleri kırmayarak Kanto söyledi. Damcıoğlu’nun dansı ve şarkısı davetliler tarafından büyük ilgi ile izlendi.

Talatpaşa Tıp Laboratuvarı ortakları Uzm. Dr. Serdar Seven ve Uzm. Dr. Özlem Günay son olarak bu hızlı gelişim ve büyüme sürecinde kendileri ile birlikte yoğun bir çalışma temposu içerisinde bulunan Talatpaşa Tıp Laboratuvarı çalışanlarına teşekkür ettiler.

 

TALATPAŞA TIP LABORATUVARI İFTAR YEMEĞİNDE BULUŞTURDU

Geçtiğimiz günlerde 3. şubesini Karşıyaka Mavişehir’de açan, 200’e yakın kurumsal firmaya hizmet veren Talatpaşa Tıp Laboratuvarı tüm çalışanları ve ailelerini Ege Palas’ta verilen iftar yemeğinde buluşturdu.

DEVAMINI OKU...

_____________________________________________________________________________________________________

 

TALATPAŞA TIP LABORATUVARI MAVİŞEHİR’DE HİZMETE AÇILDI.

Alsancak Talatpaşa'da kurulan,ardından Alsancak Atatürk Spor Salonu karşısında ikinci merkezini açan TALATPAŞA TIP LABORATUVARI, üçüncü şubesini Mavişehir Park Yaşam Ofisleri'nde hizmete soktu.

DEVAMINI OKU...

_____________________________________________________________________________________________________

 

TALATPAŞA TIP LABORATUVARI ÇOK YAKINDA MAVİŞEHİR’DE

By  on Mart 23, 2018

Talatpaşa Tıp Laboratuvarı’nın başarılı doktorları Uzm. Dr. Özlem Günay ve Uzm. Dr. Serdar Seven, Mavişehir Dergisi okurlarıyla verdikleri sağlık hizmeti hakkında çok önemli bilgiler paylaştılar.

DEVAMINI OKU...

_____________________________________________________________________________________________________

TALATPAŞA TIP LABORATUVARI HIZLI, DOĞRU VE GÜVENİLİR

SONUÇ ÜRETİR

22 yıllık geçmişiyle İzmir’in sağlık alanında önemli bir kurumu olan Talatpaşa Tıp Laboratuvarı’nın başarılı ortakları Serdar Seven ve Özlem Günay, bu hafta Diva’nın konuğu oldular. 

Sizi de yakından tanımak isteriz. Bize kendinizden, eğitiminizden ve çalışmalarınızdan bahseder misiniz? Özlem Günay: 1979 İzmir do- ğumluyum. Evli 2 çocuk annesiyim. Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olduktan sonra biyokimya ihtisasımı da Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde tamamladım. Devlet hastanesi ve özel kurumlarda 10 yıl uzman olarak hizmet verdikten sonra 2016 yılından beri Dr. Serdar Bey ile TALATPAŞA TIP LABORATUVARI’nı yönetmekteyiz. Serdar Seven: 1976 İzmir doğumluyum. Evli 2 çocuk babasıyım. Ege Üniversitesi tıp fakültesinden mezun olduktan sonra biyokimya ihtisasımı Celal Bayar üniversitesi tıp fakültesinde tamamladım. Turgutlu Egeumut Hastanesi kurucusu ve ortağıyım. Ayrıca, 2016 yılından itibaren Dr. Özlem Hanım ile TALATPAŞA TIP LABORATUVARI’nı yönetmekteyiz.

DEVAMINI OKU...

_____________________________________________________________________________________________________

TALATPAŞA LABORATUVARI 22 YAŞINDA

1996’dan beri Alsancak’ta, Talatpaşa Bulvarı’nda aralıksız hizmet veren Talatpaşa Tıp Laboratuvarı, 22. kuruluş yıldönümünü İzmir tıp camiasının önde gelen hekimlerinin de katılımıyla kutladı. Kutlamada Yönetim Kurulu Başkanı Uzm. Dr. Serdar Seven, laboratuvarı kurup 20 sene yönettikten sonra 2015 yılı başında kendilerine teslim eden Uzm. Dr. Göksel Gülcan’a teşekkür etti. Tıbbi Koordinatör Uzm. Dr. Özlem Günay, amaçlarının bölgede aranan, referans laboratuvar olmak olduğunu belirtti. Günay, hasta memnuniyetini en üst düzeyde tutmak için hiç durmadan çalıştıklarını ifade etti. 2016 yılı itibari ile ikinci şubelerini Alsancak Atatürk Kapalı Spor Salonu karşısında açtıklarını belirten Serdar Seven, çok yakında Mavişehir Park Yaşam ofislerinde üçüncü şubelerini açacaklarını müjdeledi. 

DEVAMINI OKU...

_____________________________________________________________________________________________________